Архів за: Серпень 2013

В Ярмолинецькому Будинку культури працює народний аматорський фольклорний колектив «Животоки»

В Ярмолинецькому Будинку культури працює народний аматорський фольклорний колектив «Животоки», який відроджує традиції, пісні та обряди нашої місцевості, завдяки програмі «Бібліоміст» ми маємо змогу спілкуватись між районами з іншими фольклорними колективами та переймаємо навики других районів та колективів.

Опубліковано у Бібліотеки, Загальні, Новини, Сільської громади | 1 коментар

Завдяки програмі «Бібліоміст» збільшилась кількість відвідувань до Ярмолинецької бібліотеки-філії

Завдяки програмі «Бібліоміст» збільшилась кількість відвідувань до Ярмолинецької бібліотеки-філії, збільшилась видача літератури, багато користувачів користуються Інтернет послугами для пошуку інформації, завантажують інформацію на електроні носії, а також проводяться заходи та користувачі приймають активну  участь в бібліотечних заходах.

Опубліковано у Історична довідка, Бібліотекар, Бібліотеки, Графік роботи, Загальні, Календар заходів, Нові надходження, Новини, Правила відвідування, Про бібліотеку, Сільської громади, Читачу | Прокоментуй!

Година цікавих повідомлень « Легенди і перекази рідного краю»

Основною заходу, було ознайомити юнаків з народними переказами нашого краю, розширити  кругозір. Складовою не казкової прози українців є народні перекази – реалістичні усні оповіді про видатні події, винятково значні життєві факти і ситуації.

Опубліковано у Бібліотеки, Новини | Прокоментуй!