Історична довідка

Ярмолинецька бібліотека-філія

В селі Ярмолинці бібліотека була створена в період відбудови після Великої Вітчизняної війни.

Із спогадів старожилів села відомо,що спочатку невелика бібліотека розміщувалася у ‘’Грушковій хаті’’, це будинок депортованого селянина. Там вона функцію вала до 1962 року.

Першим бібліотекарем працювала Пилипчак Наталія Іллінічна.

У 1962 році бібліотека перейшла у приспособлене приміщення Будинку культури (приміщення було перероблене із церкви). Пилипчак Наталія Іллінічна пропрацювала до 1972 року. Потім працювали бібліотекарем Бондар Надія Кіндратівна, Карасюк Віра, Кочелаба Марія Іванівна, Литвинюк Надія Іванівна, Злепко Надія Володимирівна і з 1999 року працюю я, Лукієнко Любов Миколаївна.

У 1991 році приміщення Будинку культури та бібліотеки передали церковні громаді під церкву. Бібліотека перейшла в три невеличкі кімнати у приміщенні Ярмолинецької сільської ради. У 2001 році бібліотека перейшла в нове типове приміщення Будинку культури. Загальна площа бібліотеки 57 квадратних метрів.

На даний час бібліотека налічує 12106 книг. В тому числі видання суспільно-політичного характеру – 1821 книг, природничі – 1036 книг, технічні – 2410 книг, гуманітарні – 6839 книг.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі не дозволені.